סובלים מעקיצות ייתושים ?

אם אתם סובלים מעקיצות ייתושים וגירודים אנחנו רוצים לספר לכם על קוטל יתושים שבזכותו תפסיקו להיעקץ ,להתגרד ותוכלו לעבור את חודשי הקיץ החמים והדביקים ללא עקיצות , ללא גירודים . קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל יושים מומלץ מפני שהוא מצליח לקטול מגוון רחב של חרקים מעופפים מלבד יתושים. קוטל יתושים מוסקיטו מצליח לקטול זבובים, פרפרים, ברחשים קטנים, חומייני ואפילו דבורים. בשוק משווקים עשרות מוצרים של דוחי יתושים כגון, צמידים, נרות, שקיות למילוי, רולים , משחות אבל בשונה מהם, קוטל יתושים מוסקיטו קוטל את היתוש או החרק המעופף ולא רק מבריח אותו. קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל יתושים חזק ומומלץ בזכות השנאי האיטלקי החזק שלו. השנאי האיטלקי , הוא שנאי חזק אטום ב100% לחדירת אוויר, לחות חום וקור ולכן יש לו אורך חיים מאוד ארוך וכן ניתן להשתמש בו בגינות, מרפסות מבלי כל חשש לקורוזיה ( מתחת לפרגולה / גג). הרכיבים העיקריים של קוטל יתושים מוסקטו הוא שנאי חזק ומנורת אולטרה סגול . תפקידה של הנורה הוא למשוך אליה את היתושים וליתר דיוק היתושות ( נקבות). כן כן, קראתם נכון, הנקבות הן אלו שעוקצות אתכם מאחר והנקבות זקוקות לחלבונים שלנו לצורך יצור הביצים. היתושים לא עוקצים אותנו מאחר ואינם זקוקים לחלבונים שלנו והם בדומה לדבורים, ניזונים מצוף של פרחים. אם כן, היתושה היא זו שעוקצת אותנו ונוהגת להטיל את הביצים שלה במאגרי מים. לכן, כדי להימנע מלהשאיר מאגרי מים בבית, בכדי למנוע את התרבות היתושים אצלכם בבית.

קוטל יתושים מוסקיטו מגיע עם נורת פיליפס PHILIPS אולטרא סגולה שמטרתה למשוך אליה את הייתושים / יתושות ואת יתר החרקים המעופפים. מחקרים רבים הצביעו על כך שהחרקים המעופפים נמשכים לאור האולטרא סגול ולכן מרבית קוטלי היתושים מגיעים עם נורות אולטרא סגול  ולא בנורת פלורסנט רגילה הפולטת אור לבן.

הנורה שנמצאת בקוטל יתושים מוסקיטו  , היא נורה שאיננה פולטת חומרים רעילים ו/או איננה פולטת חומרים כימים ולכן היא ידידותית לסביבה ואין כל חשש להשתמש בקוטל היתושים גם בחדרי ילדים.

בזמן שהחרק המעופף או הייתוש מתקרבים אל קוטל היתושים, הם נכנסים לתוך קוטל היתושים, מאחר ונמשכים לאור ואלו נקטלים מיידית בעת שנוגעים ברשת החשמלית.

זכרו,  הנורה היא זו שמושכת את הייתוש אל קוטל היתושים והשנאי הוא זה שקוטל את הייתוש. לכן, חשוב לרכוש קוטל יתושים עם שנאי חזק ועמיד לאורך שנים וגם אם קוטל יתושים מכיל רק נורה אחת, זכרו עוצמת האור וכמות הנורות לא קובעת, מה שקובע זה עוצמת השנאי, כי השנאי הוא זה שקוטל את היתושים.

לקוטל יתושים \ הדברה מסוג מוסקיטו יש מספר יתרונות רבים: בטיחותי, קל לתפעול, מונע עקיצות וגריודים, אינו מפיץ חומרים כימיים, שקט, ועוד.

 

דילוג לתוכן