מתנה טעימה ובריאה למי שאוהבים- מגשי פירות מעוצבים לכל מטרה

כאמור, אכילת מגשי פירות רמת גן חיונית מאוד בהגדלת כמויות האנרגיה הזמינות לגוף, וזאת, מאחר והפירות אינם מצריכים מהגוף אנרגיה מרובה לצורך עיכולם. כתוצאה מכך, מופחת העומס המוטל על מערכת העיכול ואנרגיית הגוף אשר נחסכה בעיכולם, מנותבת לבנייתו של הגוף, לריפויו והחלמתו, להרזיה ואף לניקוי וניקוז חומרי הפסולת הנאגרים בגוף. נוכל לסכם במשפט אחד כי אכילת פרי בבוקר או צריכת פירות במהלך היום תורמים ישירות לבריאות שלנו.

בנוסף, פירות ידועים כבעלי תכולות המים הגבוהות ביותר, יחסית לשאר רוב המזונות (כשמונים עד לתשעים אחוזים מים). כאמור, למים יש תפקיד חשוב בהאצת סילוקם של חומרי הפסולת המצטברים בגופנו. בנוסף לתפקידם בניקוי ובניקוז הרעלים, המים אינם מותירים בגוף חומרי פסולת במהלך עיכולם. מגשי פירות הנצרכים באופן נכון עשויים לנטרל את עודפי החומציות הנוצרים בגוף, ובכך, מסייעים לו לשפר את תפקודו האופטימאלי הזקוק לסביבה בסיסית. כאשר קלוריות הפרי נצרכות בצורה הנכונה, הן אינן גורמות לעלייה במשקל, אלא להיפך, מזרזות את תהליך ההרזיה.

מגש פירות גבעתיים עמוס במגוון נרחב של פירות יספק לכם את כל הוויטמינים והמינרליים הזקוקים לגוף. חשוב לציין כי הזמן האידיאלי לאכילת פירות ולשתיית מיץ פירות טבעי משתרע משעת הקימה שלכם ועד לצוהריים, שכן, משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעה שלוש בצהריים בערך, גופנו מנווט את מרבית האנרגיה שבו לתהליך ניקויו מפסולת ומרעלים של היום הקודם. בכל מקרה, כאמור, גם אם המדובר על מגשי פירות מעוצבים או סלסלת פירות מפתה, מומלץ לאכול מהם רק על קיבה ריקה.

לסיכום, מגשי פירות הרצליה מספק את הפתרון הבריא והטעים של האנרגיה הנדרשת לפעילות סדירה של הגוף. כאמור, אנרגיה הינה תנאי שהכרחי לתפקודו התקין של הגוף האנושי על שלל מערכותיו. מה שפחות ידוע, הוא כי תהליך העיכול הוא התהליך הצורך את כמות האנרגיה הגבוהה ביותר מכל כמויות האנרגיה הנדרשות לביצוען של יתר פעולות הגוף. כל המזונות- ואף המזונות הנחשבים לחיוניים ולמזינים ביותר- לא יעניקו את האנרגיה הנחוצה לגוף, במקרים בהם תהליך העיכול אינו פועל באופטימאליות הנדרשת ממנו. באמצעות צריכה של פירות המגיעים חתוכים ומונחים על מגשי פירות רעננה מעוצב בטוב טעם יספקו את כל הוויטמינים, המינרליים והחיוניות של הטבע לבריאות טובה ולפעילות סדירה של מערכת העיכול.

דילוג לתוכן